Zavřít reklamu

Víme, kdy se dočkáme RPG ze světa Harryho Pottera

Podle původního plánu jsme už hru měli dávno vidět na oficiálních záběrech

30. 6. 2020     Zdroj

Pandemie a následné rušení herních konferencí a jejich přesouvání do digitálního prostoru způsobilo v důsledku i hromadná odkládání titulů velkých vydavatelských studií. O RPG ze světa Harry Pottera se hovoří již delší dobu. Na internet dokonce unikly neoficiální záběry ze hraní. Od té doby ale už utekla spousta času. Nyní ale zdroje přímo od Warner Bros. potvrzují, že se na hře stále pracuje a oficiálního představení se dočkáme na konci léta.

Podle zdrojů práce na videohře nepřekazila ani nedávná nešťastná prohlášení autorky J.K. Rowling o politicky korektním výrazivu. Představení se máme dočkat někdy na konci léta, přesněji po představení další velké hry od Warner Bros. na události DC Fandome. Tam by studio mělo světu ukázat novou hru s Batmanem a možná i hru v hlavní roli se záporáckým týmem Suicide Squad.

RPG ze světa Harryho Pottera má nabídnout otevřený svět kouzelnické školy v Bradavicích a přilehlého okolí. Vydání se máme dočkat na konci roku 2021 na Playstation 5 a Xboxu Series X. O verzi na PC nebo starší konzole se zdroje nezmiňují.