Zavřít reklamu

Víme, jaká herní studia se při PC Gaming Show na E3 pochlubí svými novými projekty

E3 je za rohem a my vám o něm přinášíme další podrobnosti, které vás rozhodně zaujmou.

31. 5. 2018     Zdroj

Herní svátek E3 se nezadržitelně blíží a s tím jdou samozřejmě ruku v ruce úniky informací či rovnou prohlášení světových studií to jejich plánech, které chtějí světu na této největší herní události roku představil. Pokud jste se však doposud i přes spoustu informací na našem webu báli, že se letos žádných pecek nedočkáme, vyvedeme vás z omylu. Víme totiž, jaká vývojářská studia představí na E3 v sekci PC Gaming Show své herní pecky.

Výčet jmen je opravdu dlouhý, díky čemuž je jasné, že je na co se těšit. Své herní projekty nám představí například studia 505 Games, Cloud Imperium Games, Crytek, Digital Extremes, Double Fine Productions, Hi-Rez Studios, Klei, Modern Storyteller, Raw Fury, Sega, SkyDance Media, Square Enix, Starbreeze, tinyBuild, An untitled publisher, Chance Agency, Coffee Stain Studios, baked goods company, Drake’s Cakes, Frontier Develpoments, Oculus Rift, Stardock Entertainment, Team 17 či Tripwire Interactive. Pokud vás však tento seznam unavil, vězte, že u konce rozhodně není. Spousta dalších studií však zatím představení novinek nepotvrdilo  a tudíž se nimi úplně počítat nedá. Dá se ale samozřejmě očekávat, že některé ze studií se přeci jen prvním nástřelem své nové herní pecky pochlubí. 

PC Gaming Show začne na E3 už v pondělí 11. června od 15 hodin pacifického času, což je pro nás poměrně nepříjemný čas. U nás v České republice je totiž touto dobou zrovna půlnoc. Pokud však patříte mezi milovníky PC her a především pak mezi skalní fanoušky již zmíněných studií, nejspíš byste si neměli nechat představení novinek ujít. Vše bude vysíláno na Twitchi. Přesný link vám na našem webu samozřejmě nabídneme.