Zavřít reklamu

Videoherní verze Orwellovy Farmy zvířat je dostupná na smartphonech

Slavný experiment v komunismu na obrazovkách smartphonů.

14. 12. 2020    

Videoherní adaptace slavné anti-autoritářské knihy George Orwella Knihy Zvířat je nyní dostupná ke koupi na zařízeních s Androidem a iOS. Hra následuje příběh původní knihy, ve které zvířata v čele s prasaty zorganizují povstání proti svým lidskýcm utlačovatelům a začnou farmu vést po svém. Vývojáři ze studií The Dairymen a Nerial vás zasadí do úlohy manažera farmy, který musí dohlédnout na to, aby vše správně fungovalo.

Slavné pravdilo z knihy, že „všechna zvířata jsou si rovna, některá jsou ale rovnější než jiná“ bude zřejmě vést i některá rozhodnutí, který během hry budete dělat. Kromě základního dohledu nad dostatkem surovin a správným rozdělením práce mezi všechna zvířata totiž budete mít na starosti správné řízení faremní propagandy. Uvidíme, zda-li vývojáři dokážou k hráčům přenést stejnou zprávu, jakou dokázal hlásit ve čtyřicátých letech Orwell.

Animal Farm je nyní dostupná na zařízeních s Androidem za 119,99 Kč a na zařízeních s iOS za 99 Kč. Hru si můžete zahrát i na osobních počítačích, a to jak tech s Windows, tak na těch s Mac OS.