Zavřít reklamu

Viber již brzy rozšíří možnosti vašeho vyjadřování s pomocí reakcí na zprávy

Tisková zpráva

22. 7. 2020    

Rakuten Viber

Do aplikace Rakuten Viber přichází parádní novinka. Uživatelé totiž budou moci nově na zprávy v Komunitách reagovat pomocí různých smajlíků. V souladu s narůstající oblibou komunikačních aplikací po celém světě rozšiřuje i Viber možnosti kreativního vyjádření svých uživatelů, aby se mohli vyjádřit co možná nejpřirozeněji a nejpřesněji.

V rámci Světového dne emotikonů, který je každý rok 17. července, se Viber zeptal svých uživatelů, kteří smajlíci jsou jejich nejoblíbenější. Vybírat mohli z těchto pěti – like, lol, překvapený, smutný nebo rozzlobený (?, ?, ?, ?, ?). Čeští uživatelé zvolili LOL ? za svůj nejoblíbenější. Ankety se zúčastnilo více než 2 000 lidí a 58 % hlasovalo pro smajlíka LOL.

Pro reakci na zprávu stačí dlouze kliknout na ikonku srdíčka a vybrat si, jak na zprávu zareagovat. A protože komunikace funguje vždy mezi dvěma stranami, mají uživatelé možnost podívat se, jak na zprávu v Komunitě reagovali ostatní. Stačí dlouze kliknout na zprávu a informace o reakcích ostatních členů.

“Viber má za cíl umožňovat uživatelům vyjadřovat se, jak nejpřesněji chtějí. Možnost reagovat na zprávu pouze s pomocí srdíčka nestačí, protože nevyjadřuje všechny možné emoce, které uživatelé pociťují. Reakce na zprávy umožní vyjádřit se lépe a přesněji,” řekl Ofir Eyal, COO ve společnosti Viber.

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket.