Zavřít reklamu

Velké slevy na Apple produkty u MP pokračují. Levněji seženete iPhony, Apple Watch, Macy i AirPods

Koupě nových Apple produktů nebyla dlouho výhodnější. MacBooky, Apple Watch, iPhony, AirPods či iPady lze totiž nyní sehnat u našeho partnera Mobil Pohotovost v parádních slevách, díky kterým ušetříte i tisíce korun. Slevy navíc padly i na nejnovější modelové řady a zpravidla i všechny barevné i úložné varianty. Přemýšlíte nad koupí Apple Watch 6? Pak […]

1. 9. 2021    

Koupě nových Apple produktů nebyla dlouho výhodnější. MacBooky, Apple Watch, iPhony, AirPods či iPady lze totiž nyní sehnat u našeho partnera Mobil Pohotovost v parádních slevách, díky kterým ušetříte i tisíce korun. Slevy navíc padly i na nejnovější modelové řady a zpravidla i všechny barevné i úložné varianty.

Přemýšlíte nad koupí Apple Watch 6? Pak vězte, že v příapdě 44mm modelů je nyní seženete jen za 10990 Kč namísto původních 12290 Kč. Krásná sleva padla i na AirPods Max, které nyní Mobil Pohotovost prodává s 22% slevou za parádních 12890 Kč. Potěší ale i slevy na iPhony 12 či uživatelsky veleoblíbené Macy s čipy M1, které lze v základu sehnat jen za 26490 Kč namísto 29990 Kč. Využít k nim lze navíc 10% bonus k výkupní ceně, díky čemuž je tak lze sehnat ještě levněji. Zkrátka a dobře – nákup Apple produktů se nyní na Mobil Pohotovosti setsakramentsky vyplatí. Ale pozor, obří slevy nemusí mít dlouhého trvání. Rozhodně se proto vyplatí s nákupem nevyčkávat.