Zavřít reklamu

Ve Fortnite brzy začne 4. sezóna

V populární hře Fortnite od studia Epic už brzy začne další sezóna. A co by měla hráčům nabídnout?

27. 4. 2018    

Ačkoliv to s hrou Fortnite nevypadalo úplně růžově, tak Epic podnikl zásadní krok. Přidal do hry Battle Royale režim a udělal z ní fenomén, který se může měřit i s takovým konkurentem jako je PUBG. Hře se velmi daří, a to nejen finančně ale i z hlediska hratelnosti. Navíc aktuálně bude končit třetí sezóna a dočkáme se změn v rámci čtvrté.

Fortnite se se svou třetí sezónou nachýlí ke konci již 30. dubna. Od 1. května již bude k dispozici 4. sezóna. Ta se pomaličku začíná vybarvovat a na co se tedy můžeme těšit? Dle všeho to vypadá, že dorazí nějaký asteroid a poněkud zamíchá dosavadními kartami na bitevním poli. Dle všeho to vypadá, že dorazí superhrdinské schopnosti, a také skiny.

Je vidět, že Epic nyní zaměřuje veškerou pozornost na dodatečný obsah pro Fortnite. Jak je vidět, nakonec se jim mnohaletý vývoj vyplatil a titul slaví ohromný úspěch. Ostatně za vše mluví i statistiky prodejů. Hra si za březen připsala zisk 223 milionů dolarů. A to skrze veškeré platformy – PC, PS4, Xbox One a mobilní zařízení.

Jde o zvýšení tržeb o 73% oproti únoru. To je naprosto neuvěřitelné! Spousta prognóz hovořila o tom, že Fortnite je mrtvý titul, neboť těsně po jeho startu se mu příliš nedařilo a vypadalo to, že brzy zapadne jako další z mnoha pokusů o masivní online počin. Nestalo se. Epicu se podařilo stvořit a nastartovat fenomén, který stále roste. Rozhodně je třeba sledovat, co dalšího pro nás autoři chystají.

Zdroj: Polygon.com