Zavřít reklamu

Vak na záda. Co to je a k čemu je dobrý?

Komerční sdělení

8. 11. 2021    

Vak na záda

Komerční sdělení: Už se vám někdy stalo, že jste chtěli přenést nějakou věc, ale neměli jste univerzální velikost tašky? V dnešní době každý z nás řeší, jak přenášet různé věci snadno a efektivně. Stále větší oblibě se těší látkové vaky na záda. Tyto stylové vaky jsou nejen univerzální, ale také lehké. Hodí se ať už vyrazíte na výlet, na nákup, do práce nebo jen na kávu s přáteli.  Díky skvělému utahování pomocí provázků vám vše ve vaku zůstane v bezpečí a nic nevypadne.

Vlastní návrh?

Není problém! Na internetu se dá najít nespočet vaků s již hotovými designy. Nic se ale nevyrovná vlastnímu a originálnímu návrhu. Máte nějaký nápad na design? Chtěli byste vak s rodinnou fotku, fotkou svého mazlíčka nebo jakoukoliv jinou fotku? Vlastníte firmu a chtěli byste pro své zaměstnance vaky s firemním logem či názvem? Všechny tyto nápady můžete u nás v Colorfactory.cz zrealizovat a dovést k dokonalosti.

Potřebujete pomoct s návrhem?

Máte skvělý nápad na motiv, ale nevíte jak ho přenést na látku? Nemáte čas na vlastní realizaci Vašeho projektu? I na to jsme u nás v Colorfactory.cz mysleli. Naši profesionálové jsou připravení vám s těmito problémy pomoci. Nemusíte ztrácet čas. Vše vyřiďte najednou. A pokud si s něčím nejste jistí, můžete nám zaslat nezávaznou poptávku a vše společně doladíme.

Co nabízíme?

Nabízíme vaky nejenom různých tvarů, ale i různých barev a materiálů. Preferujeme tisk na kvalitní bavlněné vaky. Tyto vaky mají nejenom větší možnosti potisku, ale jsou také příjemné na nošení. Můžete vybírat z dvou možností gramáže. Nejčastěji používanou variantou je gramáž 140 gsm ale nabízíme i kvalitnější 340 gsm. Tisk sítotiskem na vaky Vám zajistí nejen větší odolnost a trvanlivost, ale vydrží i dlouhodobé a opakované praní.

Komentáře nejsou povoleny.