Zavřít reklamu

V Metal Gear Rising by mohl být jiný hlavní hrdina

Metal Gear Rising 2 by se mohl dočkat zcela jiné hlavní postavy.

25. 2. 2013    

Aktuálně se do prodeje dostal akční titul Metal Gear Rising: Revengeance, který si kupodivu nevede nijak špatně, co se hodnocení týče. Nicméně je to spin-off k původní sérii s kterou má dost málo společného. Společného má ale hlavně hlavního protagonistu, kterým je Raiden.

Druhý díl už byl nazančen několikrát. Platinum Games by ho rádi udělali, ale musejí počkat na to jaké vlastně budou prodeje. Nicméně náčrt pro druhý díl zřejmě existuje. Ostatně Platinum Games kdysi ohlásilo, že by odbočce Metal Gear Rising slušela celá trilogie. Nyní se do hry vložil duchovní otec série, Hideo Kojima a prohlásil toto:

„Vývoj jsme začali s konceptem Cyborg Raidena jakožto hlavního hrdiny, ale jak vývoj pokračoval, spíše se blížil k Cyborg Ninjovi. Myslím si tak, že pokud budeme dělat druhý díl, hlavním hrdinou by měl být Frank Yaeger bojující proti zombiím – nano strojům poháněnými zombiemi.“

No zní to docela jako šílenost, ale uvidíme. Nicméně podle jistých informací s tímto konceptem Platinum Games příliš nesouhlasí.