Zavřít reklamu

V listopadu PS Plus nabídne dvě kvalitní hry a žhavou novinku pro majitele PS5

Playstation Plus nám konečně vynahradí zklamání z předchozích měsíců

29. 10. 2020     Zdroj

Po několika měsících ne zrovna atraktivních nabídek přeřazuje předplatné Playstation Plus na vyšší rychlostní stupeň. Služba musí v listopadu splnit přání jak hráčům na současných konzolích, tak majitelům nové Playstation 5. Pro platformu Playstation 4 si tak tentokrát u Sony připravili akční Middle-Earth: Shadow of War a vynikající metroidvanii Hollow Knight. Plus se v listopadu ale blýskne i next-gen nabídkou, kde bude hráčům na PS5 rozdávat úplnou novinku Bugsnax a k tomu přístup k herní knihovně Playstation Plus Collection.

Pro hráče na Playstation 5 si Sony připravilo ne jenom jednu hru v podobě simulátoru chytání s jídlem zmutovaných brouků Bugsnax, ale i celou knihovnu PS Plus Collection, která nabídne ty nejdůležitější tituly z předchozí generace. Obě nabídky jsou určeny pouze pro hráče na PS5, i navzdory tomu, že všechny hry bysme si mohli zahrát na minulé generaci hardwaru. Na seznam všech her v kolekci se můžete mrknout zde.

Obě hry pro současnou generaci konzolí jsou považovány za kvalitní zástupce svého žánru. Middle-Earth: Shadow of War si sice protrpělo těžké období po vydání, kdy se zástupy hráčů odmítali smířit s hratelností poslední části hry. Ta bojovníky ve Středozemi nutila kupovat si lootboxy, aby se ke konci kampaně dostali co nejrychleji. Půl roku nato ovšem vývojáři všechny mikrotransakce ze hry odstranili, na „plusku“ nás tak čeká vycizelovaný herní zážitek.

Hollow Knight je univerzálně opěvovanou metroidvanií. Léty ozkoušená formule sice podle některých kritiků není moc originální, studio Team Cherry ji však zpracovalo nadmíru kvalitně. Nádherné animace a atmosféra postapokalyptického hmyzího světa vás může vtáhnout na desítky hodin.

Na vyzvednutí Shadow of War a Hollow Knight budou dostupné od 3. do 30. listopadu. Máte ještě tedy pár dní na vyzvednutí her zdarma z minulého měsíce. Bugsnax a PS Plus Collection dorazí společně s vydáním Playstation 5, u nás tedy 19. listopadu. Bugsnax bude dostupné až do 4. ledna příštího roku, zatímco kolekce her zůstane jako trvalá součást předplatného.