Zavřít reklamu

V Cyberpunku 2077 nebudou chybět ani wolverinské drápy

O Evelyn Parker z chystaného Cyberpunku 2077 toho příliš nevíme. Jisté však je, že bude disponovat pěkně ostrými drápy a dávkou důvtipu a vynalézavosti.

22. 7. 2020     Zdroj

Cyberpunk 2077

Vývojáři z polského studia CD Projekt RED nás poslední týdny mučí informacemi z nadcházejícího Cyberpunku 2077, který byl již několikrát odložen. Zatímco před pár dny jsme se dozvěděli, že celou kampaň půjde projít bez jediného zabití či snad dohrání celého příběhu, nyní zase přišla řeč na postavy, které se ve hře objeví. Jednou z nich je i tajemná Evelyn Parker, členka zvláštního gangu The Mox, který chrání občany a zajišťuje jim práci. Právě ta je totiž jedním z prominentních členů a pro chod organizace je nanejvýš důležitá. Už jen kvůli tomu se rozhodla sáhnout po pěkně nadupadných augmentacích, především pak rukou. Nechybí jí tak wolverinské drápy, kterými se může bránit v případě, že nebude mít po ruce katanu nebo střelnou zbraň.

Není divu, že drápy výrazně připomínají právě zbraně tohoto legendárního mutanta. Každý koneček prstu je totiž nahrazen jakousi ocelovou konstrukcí, která uvnitř skýtá vytahovací ostří, díky němuž může Evelyn mezi nepřáteli nadělat pořádnou paseku. Díky falešným nehtům navíc nelze podobnou augmentaci takřka vůbec zpozorovat, což umožňuje Evelyn využít ji v nejvhodnější chvíli a zaskočit protivníka. Rozhodně to tedy vypadá, že se máme na co těšit a budeme mít jediné štěstí, že se V této křehce vypadají slečně nebude stavět do cesty. Uvidíme, co ještě fanoušci a vývojáři vypustí za informace.