Zavřít reklamu

V červenci vyjde první DLC pro Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come se v průběhu července dočká prvního DLC, které nese název From the Ashes.

27. 6. 2018     Zdroj

Kingdom Come: Deliverance již před nějakou dobou slibovalo, že se dočkáme také nových módů a DLC do hry. Již se tak stalo v případě hardcore módu, který dorazil před pár desítkami hodin a nyní tu máme další informace o nových rozšířeních. První ze čtyř velkých, a hlavně placených DLC, vyjde v průběhu července. To nese název From the Ashes a dává možnost znovu vystavět již zničené.

Jindřich se stane rychtářem

Původně se spekulovalo o tom, které město půjde ve hře obnovit a nyní to již víme. Půjde o Přibyslavice. Jindřich totiž bude pověřen jejich správou jako rychtář. Ano zní to trochu úsměvně, protože obyčejný kovář Jindra zkrátka zachraňuje v českém království, co se dá. Pověření dostane od Diviše a bude rozhodovat o tom, které budovy je třeba postavit a opravit.

Kromě toho bude přídavek nabízet také nové koně, možnost zahrát si některé minihry v místní hospodě či se porvat s chlapi. Jen těžko odhadovat, na jak dlouho dokáže tento přídavek zabavit. Zásadní tu má být ekonomika, neboť Jindra bude odkázán na zdroje a rovněž i finance, aby mohl vůbec něco začít stavět. Prý nemají chybět i nějaké ty sousedské spory, které se následně objeví. To zní vcelku zajímavě.

V dalších DLC autoři slibují drobná rozšíření příběhu a dočkáme se údajně i možnosti hrát za ženský charakter, což by měla být Tereza z původní hry. Je dost možné, že zažijeme události poté, co utekla před Kumány a následně zachránila samotného Jindřicha. DLC budou dostupná pro všechny platformy na které Kingdom Come: Deliverance vyšlo.