Zavřít reklamu

UV sterilizér smartphonů s bezdrátovou nabíječkou můžete nyní získat za nejnižší cenu na českém trhu

Komerční sdělení

18. 5. 2020    

Že jsou dotykové displeje smartphonů a tabletů dokonalým inkubátorem pro nejrůznější viry a bakterie není již řadu let žádným tajemstvím. Ostatně, tuto skutečnost potvrdila již celá řada testů předních institucí z celého světa, ze kterých displeje mnohdy vyšly zaneřáděnější než například prkýnka na toaletách. Pokud je vám vize zaneřáděného smartphonu nepříjemná, máme pro vás skvělý tip, jak jej jednoduše, levně a hlavně kvalitně vydezinfikovat.

Skvělým pomocníkem pro prvotřídní dezinfekci smartphonů je UV sterilizér z dílny FIXED, který je schopen svým UV světlem zničit na 99,99 % mikroorganismů zachycených kdekoliv na těle displeje. A když říkáme kdekoliv myslíme tím skutečně kdekoliv. Sterilizér totiž dezinfikuje telefon ze všech stran díky zabudovaným podstavcům na jeho dně, které jej “podrží”a umožní tak světlu v proniknutí pod něj. Skvělou vychytávkou u sterilizéru je i to, že nabízí bezdrátové nabíjení ve standardu Qi. Pokud tedy vlastníte telefon, který je možné bezdrátově dobíjet, stačí jej do sterilizéru odložit a nechat jej v něm nejen vydezinfikovat, ale i nabít. To se může hodit zejména těm uživatelům, kteří jsou zvyklí dobíjet své telefony v noci.

Běžná cena sterilizéru je 1490 korun, díky slevovému kódu tf1752020 jej však můžete získat za 1190 korun, což je podle portálu Heureka.cz suverénně nejnižší cena na českém trhu.

Komentáře nejsou povoleny.