Zavřít reklamu

Utíkají střípky o čtvrtém Assassin’s Creed

Na webu se postupně objevují střípky ohledně Assassin’s Creed VI. Kam se vydáme tentokrát?

26. 2. 2013    

Je jasné, že Ubisoft nehodlá svojí vlajkovou loď zastavit a jak můžeme tušit, již brzy by mohlo přijít nějaké info k dalším dílu. To se nyní začíná postupně sypat z různých herních webů. Některé jsou věrohodné více, některé méně, každopádně je něco už jasné je.

Již nějakou dobu víme, že v dalším díle se již nesetkáme s Connorem ani Severní Amerikou. Nové prostředí, nový hrdina, nová doba. Nového hrdinu můžeme vidět na plakátu, který měl viset ve výlohách amerických obchodů až za týden a pár dní, k Kotaku však unikl dříve. Co se z něj můžeme dozvědět?

Tak například to, že nás nečeká situace jako u Brotherhoodu nebo Revelations. Dle plakátu se má totiž jednat o regulérní čtvrtý díl s podtitulem Black Flag. Alespoň tolik se dá vyčíst z obrázku uniklého z Kotaku.

Jiné weby ale nabízejí ještě více informací. Server Examiner vypustil do světa údajně jeden z prvních obrázků z nového dílu série a přidal nějaké info. Hrát bychom měli za otce Haythama Kenwaye, který by měl být něco mezi pirátem, asasínem a korzárem (SPOILER – zvláštní, když zvážím, že Haytham byl templář) a také by nás mělo čekat nové prostředí: Kuba, Bahamy a Jamajka.

Více se však dozvíme (doufáme!) až po zítřejší předváděčce Ubisoftu, která by měla proběhnout během dne ve Velké Británii. Je tedy vskutku možné, že hrdina bude pocházet z Anglie a podobně jako Haytham se vydá do vzdálených zemí. Vždyť Ubisoft se v oznamování her doslova vyžívá, oznámení Revelations se kupříkladu konalo v Istanbulu.