Zavřít reklamu

Unikly informace o novém Assassin’s Creed

Včera jsme vás informovali o přípravě nového AC. Vypadá to, že to nejsou jen plané fámy.

5. 1. 2016    

Informace o novém Assassin’s Creed už se opět různí. Zřejmě se podíváme do Říma!

Nyní už můžeme s jistotou tvrdit, že série Assassin’s Creed vynechá letošní rok a překvapí hráče až v roce 2017.

Příběh Assassin’s Creed Empire se bude odehrávat v Egyptě. Hlavním hrdinou bude otrok, jejímž oddaným přítelem a pomocníkem je orel. Otrok nemá žádného pána, a tak se mu otevírá otevřený svět a nepřeberné množství volnosti. Díky tomu, že se příběh odehrává v době, kdy neexistovali ani Templáři ani Asasíni, můžou si tvůrci s příběhovou linií dělat, co chtějí. Můžeme prozradit, že příběh bude odkazovat i na některé historické události, kterém ovšem nebudou hráče tolik svazovat.

Kromě otevřeného světa, který bude až třikrát větší, než který byl v Assassin’s Creed IV: Black Flag, se vrátí koně i lodní bitvy a mělo by se omezit i neustálé šplhání. Jak jsme již psali o pár řádků výše, tvůrci nás chtějí příští rok překvapit, a tak se rozhodli začít úplně od začátku. Celý svět má být barevnější, detailnější a má mít plynulejší dynamické načítání, které umožní plynulý průběh hrou.

Kooperativní režim už ve hře nebude, nebo se sním spíše už vůbec nepočítá.

Ubisoft chce hráčům vynahradit letošní přestávku AC série a chce všechny hráče pozvat do kin na film Assassin’s Creed, který letos bude mít premiéru.

film-ac