Zavřít reklamu

Unikl obrázek Ady Wong z Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 remake se brzy dočká svého vydání a nyní autorům unikl obrázek Ady Wong.

6. 9. 2018     Zdroj

Ada Wong je jakousi Femme Fatale pro Leona Scotta Kennedyho. Ten se opět vrátí jako hlavní postava remaku hry Resident Evil 2. Zatímco tvůrci finišují, aby hru stihli v klidu doručit na konci ledna, tak vypouštějí jednu informaci za druhou. Těžko říct, zda se dnes jedná o cílený únik nebo jeden z těch nepřípustných, každopádně víme, jak vypadá Ada Wong.

Ada Wong je stylová za všech okolností

Tedy lépe řečeno víme, jak bude Ada vypadat v novém remaku. Lze si povšimnout, že i ona prošla výrazným vylepšením své postavy (myšleno v rámci polygonů, neprošla plastikou ani dalšími úpravami). Tento únik přichází krátce poté, co jsme premiérově viděli záběry z kampaně za Claire Redfieldovou, která má druhou hlavní roli v této hře. Nebude to tedy úplná náhoda.

Nutno uznat, že na remake se zákonitě musí těšit každý fanoušek série Resident Evil a i nadšenci do hororu. Hra je kompletně předělána v enginu hry Resident Evil 7 a nabízí i nové prvky hratelnosti. Strach se navíc stupňuje tím, že autoři přidají i nové pasáže, na které nebudou ani znalci originálu připraveni.

Nepochybujeme o tom, že Capcom ve svých studiích připravuje i podobný remake pro hru Resident Evil 3: Nemesis. Ta by si totiž zasloužila nový kabát zhruba stejně jako její předchůdce. Resident Evil 2 Remake dorazí 25. ledna 2019.