Zavřít reklamu

Ubisoft zveřejnil v rámci oslav 1. narozenin AC Odyssey zajímavé herní statistiky

Milovníci statistik, máme pro vás šťavnatý materiál.

2. 10. 2019     Zdroj

Ač se to může zdát skoro až neuvěřitelné, Assassin’s Creed: Odyssey je tu už s námi zhruba rok. A jak jeho narozeniny lépe oslavit než herními statistikami, které dokázali jeho vývojáři od samotných hráčů za rok hry na trhu posbírat? 

Pokud se v procházení statistik vyžíváte, Ubisoft si pro vás připravil skutečně zajímavý obsah. Ve své zprávě, kterou právě kvůli narozením Odyssey zveřejnil, se totiž chlubí například tím, že hráči ve hře strávili dohromady 645 milionů hodin, což je naprosto neuvěřitelná porce. Nicméně na počet zabitých nepřátel ani zdaleka nemá. Asasíni jich totiž na onen svět podle Ubisoftu vyprovodili na 20 miliard, což je opravdu obrovské číslo. Co se pak týče fotek, těch ve hře hráči nafotili na 48 milionů. 

Zajímavé je i to, že hráči při průchodu hrou volili raději přátelštější cesty a v dialozích tedy i přátelské možnosti – touto cestou se vydávalo na 68 % hráčů. Zajímavé je též to, že pravdu volilo před lhaním na 66 % hráčů. S trochou nadsázky se tak dá říci, že Odyssey hrála komunita svatoušků. No .. vlastně. Když šlo o sex či flirt, nebálo se jej na 71,5 % hráčů. Tak úplně o svatoušky se tedy nejedná. A jak jste hrou procházeli vy? Byli jste spíš dobrou stranou nebo naopak tou zločitečtější? A byli jste zdrženliví v postelových scénách, nebo jste naopak šli do všeho, co se naskytlo?