Zavřít reklamu

Ubisoft představuje Rainbow 6 Patriots

Poměrně znenadání celým internetem probleskla zpráva potvrzující nedávné spekulace ohledně slavné série od Toma Clancyho, Rainbow Six. Nový díl dle Ubisoftu ponese název Patriots a jeho vývoj má na starosti hned několik poboček, především však Ubisoft Toronto a Red Storm. Dle samotných tvůrců by hra měla přinést moderně vyprávěný příběh plný zvratů i prožitků několika […]

3. 11. 2011    

Poměrně znenadání celým internetem probleskla zpráva potvrzující nedávné spekulace ohledně slavné série od Toma Clancyho, Rainbow Six. Nový díl dle Ubisoftu ponese název Patriots a jeho vývoj má na starosti hned několik poboček, především však Ubisoft Toronto a Red Storm. Dle samotných tvůrců by hra měla přinést moderně vyprávěný příběh plný zvratů i prožitků několika postav. Jak řekl David Sears – „Terorismus se vyvinul a stejně tak se vyvinul Rainbow 6, všechny týmové kooperace, taktiky a realismus, které fanoušci série milují byly spojeny s novým vzrušujícím příběhovým směrem“.

Šestý díl Rainbow Six by se dle prozatímních informací měl odehrávat především na území USA, přičemž se postavíme proti nové hrozbě tzv. „Opravdových vlastenců“. Ti budou neustále teroristickými útoky napadat americkou vládu a upozorňovat tak na její údajnou zkorumpovanost i zkaženost, což na sebe váže i důležitá etická rozhodnutí, na něž budou muset hráči reagovat a rozhodovat tak o budoucích událostech.

Rainbow Six Patriots nabídne mimo kvalitní singplayerové kampaně i řadu kooperativních misí. Hra vyjde v druhé polovině roku 2012 až první polovině roku 2013 na PC, PS3 a Xbox 360.

Pro více informací doporučuji sledovat FB stránky hry, na nichž naleznete první informace i artworky.