Zavřít reklamu

Ubisoft opět v průšvihu kvůli DRM u From Dust

Jak se v posledních dnech zdá Ubisoft se svou „proslavenou“ DRM leze hráčům na nervy čím dál tím více. Tentokráte se však problém netýká Drivera, ani jiné chystané hry, ale nedávno pod záštitou firmy vydanou hru na boha, From Dust. U té sice vydavatel nejprve po hlasitých protestech fanoušků stáhl povinnost být neustále online, avšak […]

19. 8. 2011    

Jak se v posledních dnech zdá Ubisoft se svou „proslavenou“ DRM leze hráčům na nervy čím dál tím více. Tentokráte se však problém netýká Drivera, ani jiné chystané hry, ale nedávno pod záštitou firmy vydanou hru na boha, From Dust. U té sice vydavatel nejprve po hlasitých protestech fanoušků stáhl povinnost být neustále online, avšak jak se zdá udělal to jen na několik dnů. Fanoušci bez internetu totiž po spuštění hry zjistili, že přes Ubisoft Launcher se zkrátka nedostanou. Největší prodejce digitálně distribuovaných her, Steam proto začal všem nespokojeným zákazníkům vracet peníze, jako adekvátní odškodnění.

Jednou z dalších stížností hráčů je mimo jiné i to, že ve From Dust zkrátka nemají šanci nastavit si jakákoliv pokročilá grafická vylepšení až na rozlišení, což je v současné době, i když se jedná o vynikající hru za 15 dolarů směšné.