Zavřít reklamu

Ubisoft láká na představení svých novinek

Dočkáme se nějakého překvapivého oznámení?

4. 7. 2020     Zdroj

Ubisoft vypustil na internet video lákající na jeho nadcházející akci Ubisoft Forward. Ta funguje jako náhrada za původně plánovaný panel na E3. Video nabízí patnáct vteřin záběrů z chystaných otevřencýh světů Ubisoftových her, hlavně z Watch Dogs: Legion a Assassin’s Creed: Valhalla.

Akce je napjatě očekáváná. V současné době má toitž Ubisoft na následující roční období oficiálně odhalenou jen hrstku her. Zatím víme o již zmíněných pokračováních Watch Dogs a Assassina. Během streamu by se měly také více odhalit kooperativní Rainbow Six Quarantine, stylizované Gods & Monsters a battle royale Hyper Scape.

Ubisoft má ovšem v rukávu i několik zatím neznámých es. Firma prý svým investorům oznámila, že do března 2021 plánuje vydat pět tříáčkových titulů. K již zmíněným tak má přibýt ještě jeden. S největší pravděpodobností se tak dočkáme oznámení nového Far Cry. Internetem ovšem víří i zvěsti o obnovení značky Prince of Persia či zmrtvýchvstání pirátských Skull & Bones.

Jakou hru byste na streamu chtěli vidět vy? Naše předpovědi se potvrdí nebo vyvrátí už 12. července od 21 hodin místního času.