Zavřít reklamu

Ubisoft láká na oznámení Child of Light 2

Povedený titul Child of Light představuje novou várku informací.

9. 8. 2018     Zdroj

Child of Light byla vcelku zajímavou hrou, která se dostala v roce 2014 téměř na všechny dostupné platformy. Ubisoft se navíc rozhodl, že tuto pohádku znovu uvede na trh, a to na Nintendo Switch. Společně s Child of Light se tak objeví i titul Valiant Hearts: The Great War.

Child of Light se zřejmě dočká pokračování

Datum vydání je stanoveno na 11. října letošního roku, přičemž Valiant Hearts dorazí 8. listopadu. Díky tomu, že se datum vydání pomaličku blíží, tak studio začalo na titul lákat a režisér hry Patrick Plourde vydal na Twitteru obrázek, kde je vidět, že hra běží na konzoli Nintendo Switch.

Zajímavější je však to, že na stole za konzolí je vidět částečně název Child of Light II. To znamená pouze jediné, evidentně je tímto obrázkem nenápadně potvrzeno také pokračování, které bude zřejmě v blízké době představeno oficiální cestou.

Child of Light se odehrává ve světě Lemuria v němž ztvárníte roli Aurory. Ta je princeznou, která se snaží najít měsíc, hvězdy a slunce, aby mohla zahnat zlou královnu. Příběh je to vcelku jednoduchý, ale relativně funkční. Kromě toho, že s Aurorou pobíháte po království a překonáváte jeho nástrahy, tak také bojujete skrze vaši družinu, která vás na cestě doprovází. Brzy se snad dozvíme o chystaném pokračování více.