Zavřít reklamu

Ubisoft informuje o veškerém dodatečném obsahu pro AC: Origins

Co vše ještě dorazí do Assassin’s Creed: Origins?

17. 1. 2018    

Včera jsme vás seznámili s datem vydání prvního příběhového DLC pro Bayekovu egyptskou odysseu. Francouzský vydavatel však později dodal, jaký další obsah ještě Origins obdrží v rámci Season passu i mimo něj, a hlavně kdy. Poznamenejte si tedy do kalendáře:

23. ledna DLC The Hidden Ones: viz naše včerejší novinka nebo shrnutí lednového obsahu pro hru z minulého týdne

Výsledek obrázku pro hidden ones

20. února Discovery Tour:

Samostatně stojící režim, kde budete moci, oproštěni od soubojů a misí, volně pobíhat Egyptem. Také jsou pro vás připraveny vzdělávací prohlídky, kde se dozvíte o starověkém Egyptě první poslední. Také budete moci hrát nejen za Bayeka, ale i Ayu, a dokonce i historické postavy, například Julia Caesara! Discovery Tour bude pro majitele základní hry (i bez season passu) zdarma, případně půjde zakoupit zcela samostatně za 20 dolarů.

Výsledek obrázku pro discovery tour assassins creed

6. března DLC The Curse of the Pharaohs: 

Zatímco základní hra a Hidden Ones se historie snaží držet, ať už více či méně, a Discovery Tour je v podstatě videoherní učebnici dějepisu, druhé příběhové rozšíření se vydává spíše nadpřirozenou cestou Tyranie krále Washingtona pro AC3. Bayek se opět podívá do nové oblasti, tentokrát do Údolí králů a okolí města Théby. Toto dobrodružství se pro posledního medžaje změní v noční můru, neboť se zde utká s postavami a nestvůrami z egyptské mytologie, a jak již název napovídá, s mrtvými faraony.

Související obrázek

Pokud nevlastníte season pass a ani si jej neplánujete pořídit, nezoufejte, nějaký ten obsah zdarma kromě Discovery Tour dostanete. Počínaje dnešní aktualizací 1.20 je dostupný nový quest, který propojuje základní hru a DLC The Hidden Ones, a také se nadále budou objevovat výzvy Trials of the Gods.