Zavřít reklamu

Tvůrce hororové mangy Junji Ito údajně spolupracuje s Kojimou na nové hře

Kojima očividně hodlá začít kutit další projekt a na pomoc si přizval svého soukmenovníka, Junji Ita, který tvoří hororovou mangu. Co toto duo plánuje?

27. 7. 2020     Zdroj

Hideo Kojima je geniální mistr hororu a není pochyb o tom, že má stále spoustu nápadů na nejrůznější projekty, které by hráčům zavařily mozkové závity. V případě zajímavého počinu P.T. byl ale vývoj přerušen, a byť se objevilo pár fanouškovských adaptací, nebylo to ono. Podle nejnovějších informací si ale nemusíte příliš zoufat, protože tenhle japonský vizionář zkontaktoval tvůrce mangy Junji Ita a oslovil ho s nabídkou, která se neodmítá. V rozhovoru na letošním Comic-Conu se totiž Junji vyjádřil k tomu, že ho Kojima kontaktoval a nabídl mu možnost podílet se na nové hororové hře, kde by oba tvůrci spojili síly. Bohužel se ale podle vlastních slov Ito nedozvěděl žádné podrobnosti a my se můžeme jen domnívat, o co půjde.

Ostatně, Kojima se již před několika měsíci vyjádřil ve smyslu, že ho hororový žánr vůbec neopustil a naopak chce udělat díru do světa s dalším počinem. Byla tak jen otázka času, než začne opatrně shánět spojence a pokusí se k něčemu dokopat. A jak to tak vypadá, geniální tvůrce hororu se do svého dalšího veledíla pustil dříve než se čekalo. Je ale téměř jisté, že se ještě přinejmenším pár let počkáme, už jen vzhledem k tomu, že vývoj zdaleka nezačal a vše je ve fázi příprav.