Zavřít reklamu

Tuto levnou alternativu AirPods (Pro) seženete nyní jen za 749 Kč

Komerční sdělení: Líbí se vám designově i funkcemi AirPods Pro, ale nechce se vám za ně utrácet? Pak pro vás máme zajímavý tip, jak tuto patálii vyřešit. Velmi zajímavou a především pak cenově dostupnou alternativou jsou totiž sluchátka Honor Choice True Wireless, jejichž cena spadla z dřívějších 990 Kč na parádních 749 Kč. Sluchátka z […]

9. 4. 2021    

Komerční sdělení: Líbí se vám designově i funkcemi AirPods Pro, ale nechce se vám za ně utrácet? Pak pro vás máme zajímavý tip, jak tuto patálii vyřešit. Velmi zajímavou a především pak cenově dostupnou alternativou jsou totiž sluchátka Honor Choice True Wireless, jejichž cena spadla z dřívějších 990 Kč na parádních 749 Kč.

Sluchátka z dílny Honoru sice nedisponují ANC či režimem propustnosti, s jejich zvukem však budete zcela určitě spokojeni. Na svou cenu hrají totiž skutečně parádně a totéž v bledě modré se pak dá říci i o jejich výdrži. Těšit se u nich totiž můžete na šest hodin poslechu na jedno nabití či dokonce celý den v kombinaci s jejich nabíjecím pouzdrem. Potěší u nich ale i intuitivní ovladatelnost zajištěna dotykovými ploškami na jejich bocích či silikonové špunty zajišťující vynikající padnutí do ucha každého posluchače. Nos nad nimi neohrnou ani sportovci – sluchátka se totiž pyšní odolností proti prachu a vodě podle certifikace IP54. Zkrátka a dobře, hodně muziky za proklatě málo peněz.

Běžná cena sluchátek je výše zmíněných 990 Kč. Díky nynější slevové akci u Mobil Pohotovosti je však můžete získat za parádních 749 Kč, což je cena, za kterou už se opravdu vyplatí. Jasně, takový komfort jako AirPods vám v ekosystému Applu neposkytnou, z hlediska zvuku a funkcí jim ale není moc co vytknout.