Zavřít reklamu

Třetí pokračování bojové hry UFC!

Společnost Electronic Arts oznámila další díl úspěšné série UFC.

6. 11. 2017    

Společnost Electronic Arts oznámila, že se můžeme těšit na 2. února 2018, protože bude vycházet hra týkající se smíšeného bojového umění UFC 3.

Podle tiskové zprávy EA Sports bude Nový režim kariéry, který se zaměří na volby hráčů mimo boj. To spočívá v tom, že si budeme získávat přízeň na zápasy a lukrativní smlouvy. Režim bude obsahovat Nový in-game sociální systém médií, který umožňuje hráčům rozvíjet osobnost a vytvářet soupeření s dalšími bojovníky.

EA Sports UFC 3 obsahuje dva nové multiplayerové režimy „Stand & Bang“ a „Submission Showdown„, které jsou určeny pro rychlé a zábavné zápasy. Hra nabízí také režim turnajů a více bojů s eliminačními koly. Hra bude mít novou animační technologii, která obsahuje přes 5000 nových animací zachycených a přestavěných od základu.

„Nová animační technologie nám umožnila učinit masivní krok vpřed v pohybu a reagovat a výsledkem je kompletní přepracování hry, kde každý krok je strategičtější a vypadá spíše autenticky a krásně“ , uvedl kreativní ředitel EA Sports Bryan Hayes.

Conor McGregor, jediný bojovník UFC, který držel UFC tituly ve dvou různých vážení současně, se vrací jako hvězda samotné hry. Podívejte se na oficiální trailer níže.

EA Sports UFC 3 bude vycházet na Xbox One a PlayStation 4.