Zavřít reklamu

Traffic Cop bylo oznámeno pro virtuální realitu

Pro virtuální realitu byl oznámen další zajímavý kousek, a to Traffic Cop. Staňte se policistou!

21. 5. 2018    

Poslední dobou se objevují zajímavé kousky pro virtuální realitu. Dnes byl oznámen titul Traffic Cop, který už svým názvem napovídá, že půjde o simulaci dopravního policisty. Brian Bobik společně se studiem Waden Kane Game Studios, nám nabídnou humornou simulaci dopravního policisty při jeho pravidelných obchůzkách v padesátých letech minulého století.

Hráč se ocitne v roli nezkušeného policisty, kterého čeká řešení komplikovaných situací a hlavně nepředvídatelných ze strany bezohledných řidičů. Postupně se tak bude hráč zlepšovat, aby dokázal dopravní situace řešit efektivněji a mohl si odemknout také další minihry.

V roli policisty na frekventované křižovatce

Vy v roli policisty budete mít za úkol, dávat pozor na občany, řídit provoz a také se pokusit všechno kolem vás nějak přežít. Zřejmě to tedy vypadá, že i policista může při určitém stylu zahrání zemřít. Ihned v první den budete vhozeni do víru událostí, kdy vám stanice přidělí tu nejrušenější křižovatku ve městě.

Řidiči mají reagovat na vzniklé situace, pokud tedy budete panikařit, tak kolona začne nadávat, troubit a v krajním případě po vás může házet i jídlo. Hra má být stylizovaná humorně. O čemž svědčí například fakt, že pokud po vás některý z řidičů hodí koblihu, tak si ji policista může rovnou dát. Minihry pak mají zahrnovat šílenosti typu: chránit civilisty před útokem mimozemšťanů atd.

V tuto chvíli je hra připravena k vydání a vyjde v nejbližších dnech na Steamu. Dostupná je pro headset HTC Vive. Cena bude příznivých 19,99 dolarů. V plánu je však port i pro Oculus Rift a další zařízení. Dočká se i PlayStation VR a tvůrci slibují, že majitelé dalších platforem nebudou čekat dlouho.

Zdroj: neocrisis.com