Zavřít reklamu

Trackmania Turbo – Preview

Je tu další pokračování veleúspěšné závodní hry Trackmania Turbo.

7. 2. 2016    

Určitě jste si už někdy při hraní Need for Speed, nebo jiné závodní hry povzdechli, že jsou tam pořád dokola ty stejné mapy. Proto vývojáři z Unity před mnoha lety vytvořili hru, která v množství map, ale ne jen tím předčí všechny ostatní. Dnes tu máme jejich nejnovější kousek.

4

Závody

Pánové co mají na starosti vývoj Trackmanie nám sdělili, že hra bude obsahovat 200 map a k tomu si ještě můžeme udělat, jaké mapy chceme. Zahrát si můžeme hned ve čtyřech oblasech a s pěti supni obtížnosti. V Trackmanii Turbo rozhodně nebude chybět pořádná dávka adrenalinu, hned na začátku závodu budete viset z vrtulníku, který vás z výšky pustí na dráhu, jakmile se na semaforu ukáže zelená. Nekonečné drifty a trefování se do úzkých tunelů také nikoho neomrzí.

3

Prostředí

Při hraní máte tu možnost zahrát si ve čtyřech různých typech prostředí. Valley Down & Dirty, Canyon Grand Drift, International Stadium a Rollercoaster Lagoon, tak zní jejich jména. Zmiňovaná oblast Rollercoaster Lagoon je úplnou novinkou, nikdy dřív jste se s tímhle pozadím v Trackmanii setkat nemohly. Ostatní prostředí jsou ze starších dílů, ale prošli grafickou úpravou a byly dodělány nějaké detaily.

1

Mapa

V Trackmanii Turbo je 200 map, které pro vás vyrobili vývojáři a navíc si jich díky Trackbuilderu můžete vytvořit, kolik jen chcete. Terén závodní dráhy se neustále mění, jednou jedete po krásné asfaltce a za chvíli přeskakujete řeku po prašné cestě. Velice příjemné jsou oblouky, ve kterých jedete hlavou dolú, někdy tato jízda trvá překvapivě dlouho.

2

Jízda

Pokud vám nedělá dobře rychlá jízda, raději dejte ruce pryč od Trackmanie, zde totiž rychlost nespadne pod 100 km/h. Auta, která máte k dispozici, nejsou jen tak ledajaká. Většina z nich má špičkovou ovladatelnost i při extrémně vysoké rychlosti, samozřejmě si na taková auta musíte nejdříve vydělat a to jízdou s mnohem horšími auty. Ovšem snad každý hráč ví, že začátky nejsou nikdy jednoduché, to platí nejen ve hře, ale i v našich životech.

5

Vydání

Pro všechny fanoušky máme dobrou zprávu. Dne 25. března 2016 si udělejte volno, zamčete se doma, zatáhněte okna, ať vás soused neruší, zapněte si svou konzoli a užijte si epicky epickou jízdu s Trackmánií Turbo, neboť právě 25. března vyjde a vám už nebude nic bránit v tom, abyste se povozili jako ještě nikdy ve vašem životě. Hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One.