Zavřít reklamu

Top 8 zbraní z Bloodborne

Nejlepší zbraně z Bloodborne podle naší redakce a krátké povídání k nim.

10. 4. 2018    

Dnes tu pro vás máme přehled osmičky nejzajímavějších zbraní ze hry Bloodborne. Souhlasíte s námi?

8. Burial Blade

Také známá jako „Amygdalský vrah“. Není mnoho kos, které mohou konkurovat „Great Scythe“ z Dark Souls 1 až na tuto. Nemám k ní co dodato je zkrátka skvělá. Má přesně to, co byste očekávali od dlouhé zbraně v Bloodborne. Výborný rozsah, dobrý crowd control a decentní one-hand verzi. Pokud chcete rychlou zbraň s ničivým rozsahem, Burial Blade je ta pravá cesta.

7. Bloodletter

Bloodletter má vskutku zajímavý design, ale vypadá velmi famózně. Jednoruční mód není nic šíleného, ale damage je dobrý. Ačkoliv jednoruční verze není nic zajímavého, umístění v top 8 z ní dělá její obouruční verzi s obrovskými bodci. Transformovaný útok z one-hand do two-hand verze je u ní jeden z nejlepších.

6. Holy Moonlight Greatsword

Tato zbraň se skládá z obyčejného meče, který můžete najít v kterékoliv z Dark Souls her. Velice zajímavé je, že se sílou měsíce přichází projektilová salva. Cítil jsem se s ní jako pořádný rytíř Jedi. Myslíte si že jednoruční verze bude ta rychlejší, ale obouruční je taktéž velice rychlá a spolehlivá. S měsíční silou můžete dávat obrovský damage, pokud se dostanete do bezprostřední vzdálenosti s nepřítelem.

5. Church Pick

Je velice podobná Burial Blade. Hodně podceňovaná zbraň, která v sobě něco má. Co jí, ale dostává před Burial Blade jsou transformované útoky. Jsou rychlé, silné a jednoduché. Zbraň je velice účinná na mnoho nepřátel najednou. Může také dát příšerám extra damage. Ve hře není nic s čím by se Church Pick nevypořádal.

4. Hunter Axe

Hunter Axe se hodně podobá předchozí zbrani Churck Pick. Má silný one-hand mód a delší verze taktéž. Další zbraň, která zazáří svým transformovaným útokem. Hunter Axe je dobrá při obnově zdraví. Útok z rychlým úskokem má velmi dlouhý dosah, ale nedává velký damage. Rychlý útok po úskoku, může také ochromit vašeho nepřítele. Jediný problém této zbraně je v tom, že hodně nepřátel je odolných vůči typu útoku této zbraně.

3. Rakuyo

Zbraň vypadá hodně dobře, ale není zas úplně super badass zbraň. Pouze meč s nožem. Ale proč se umístila na takové pozici? Protože má úžasná a šílená komba ve hře. Je jedna z nejlepších pro kontrolované útoky. Je poměrně univerzální a spolu s Church Pick je to super kombinace.

2. Blade of Mercy

Není pochyby že společně s top 1 zbraní je to nejlepší zabiják bossů. Nejlepší věc na této zbrani jsou útoky s rychlými úskoky. Zvukový efekt této zbraně je úžasný. Zbraň má naprosto úžasná komba a hlavně vlastní jedno z nejdelších kombo útoků ve hře. A hlavně, vypadáte s ní neskutečně badass.

1. Whirligig Saw

Mimochodem, je to vzhledově nejvíc cool zbraň. A její svist je rajská hudba pro mé uši. Jednoruční verze není vůbec špatná, slušný damage, vysoká rychlost a dobrá pro úskoky. Její účinnost vůči bossům jako například Maria nebo Gehrman je famózní. Mód s pilou má velký dosah, překvapivou rychlost a dává extra damage proti příšerám. Velmi dobře likviduje celé davy nepřátel. Útoky s náběhem jsou velmi dobré pro rychlý a překvapivý útok s dobrým dosahem. A její nejlepší vlastnost, roztočení pily a už jen řežete, řežete a řežete v tu chvíli nepřátelé nemají šanci.