Zavřít reklamu

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 trhá prodejní rekordy skateboardové série

Olíčka v si povedeném remakeu užívá už přes milion hráčů.

15. 9. 2020    

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 je jedním z nejzdařilejších remakeů poslední doby. Zkušeným harcovníkům z Vicarious Visions se podařilo převést značku do současnosti nikoliv revolučními úpravami, ale vírou v bezchybné zpracování prvních dílů série, a jejich víra se vydavatelům vyplácí. Remake prvních dvou dílů totiž zvládl prodat milion kopií rychleji než kterákoliv jiná hra ze série.

Pokoření milionového milníku přichází po deseti dnech od vydání. Skvělým prodejům jistě pomáhá fakt, že je svět uprostřed celosvětové pandemie, ale i trochu pragmatičtější důvody, jako je vydání hry během posledních měsíců konzolových generací a nízká cena, která se pohybuje kolem tisícovky. A samozřejmě i fakt, že jde o výbornou hru.

Tony Hawk‘ Pro Skater 1+2 vrací sérii na výsluní po dlouholeté odmlce, kdy skateboardové hry nedokázali poskytnout stejný pocit z bezstarostného jezdění jako staré kousky. Hra je k dispozici na Playstation 4, Xbox One a PC. Zatím není jasné, zda-li Activision nabídnou upgrade na next-gen konzole.