Zavřít reklamu

Tomb Raider vyjde pro PC v češtině

Tomb Raider vyjde s českými titulky v PC verzi.

11. 12. 2012    

Dnešním dnem bude potvrzeno, že hra Tomb Raider, jejíž vydání nás čeká 5. března příštího roku, vyjde pro PC v češtině. Laru si tedy užijete s českými titulky, nicméně Cenega se opět postará jen o PC verzi a na konzole se překladu nedočkáme. Tomb Raider by měl být brilantním rebootem původní značky Tomb Raider, díky čemuž se Laře vrátí původní síla a představí nám ji zřejmě ještě lepší než dříve.

Dle dostupných informací je možné, že čeština pro sběratelské verze – Survival Edition a Collectors Edition bude stažitelná až pomocí dodatečného lokalizačního balíčku.

Potvrzeno:

Cenega, oficiální partner společnosti Square Enix na území Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska, s radostí oznamuje, že do svého vydavatelského plánu zařazuje netrpělivě očekávanou hru Tomb Raider. Verze pro PC bude lokalizována do češtiny formou titulků, na platformách PlayStation 3 a Xbox 360 vyjde hra v původní jazykové verzi.

V Tomb Raideru na vás čeká strhující a syrový příběh o tom, jak se za pomoci holých instinktů a schopnosti sáhnout si až za hranice lidských možností změnila Lara Croft z vystrašené mladé ženy v drsnou a neohroženou hrdinku, kterou známe dnes.

Když roku 1996 spatřila světlo světa první hra ze série Tomb Raider, představovala naprostou revoluci. Svou špičkovou grafikou, úžasnou hratelností a propracovaným příběhem navždy změnila způsob, jakým je na hry nahlíženo a jaké jsou na ně při jejich vývoji kladeny nároky. Největší pozornost vzbudila hlavní hrdinka, Lara Croft. Ta se velice rychle stala nejslavnější a nejznámější ženskou akční hrdinkou a ikonou celého videoherního průmyslu. K dnešnímu dni se ze série Tomb Raider celosvětově prodalo více než 30 milionů kusů her a můžete se s ní setkat i ve filmech, časopisech, knihách, reklamách či v podobě propagačních předmětů. Stala se tak jednou z komerčně nejúspěšnějších videoherních značek.

 

Hra bude vydána ve třech různých verzích: standardní, Survival Edition a Collector’s Edition (velmi silně omezená!).

 

Survival Edition

Survival Edition bude obsahovat:

– hru

– miniaturní artbook s obrázky vybranými Brianem Hortonem, uměleckým ředitelem hry Tomb Raider

– podrobnou dvoustránkovou mapu tajemného ostrova, na nějž je děj hry zasazen

– speciální pouzdro s logem hry

– kód pro stažení herního soundtracku

– dodatečný herní obsah ke stažení – sadu zbraní

 

Collector’s Edition

Collector’s Edition bude obsahovat:

– kompletní Survival Edition

– 15cm figurku Lary Croft

To vše bude zabaleno v unikátní krabici od sady pro přežití, která patřila jednomu z členů posádky lodi Endurance.