Zavřít reklamu

Titul Call of Cthulhu se ukazuje v děsivém traileru

Děsivé Call of Cthulhu se nám představuje v rámci E3, a to perfektním trailerem.

13. 6. 2018     Zdroj

O hře Call of Cthulhu již nějakou dobu víme, ale delší dobu se o ní nemluvilo. Vydavatel Focus Home Interactive nyní sype jednu hru za druhou a poměrně nabírá na síle i kvalitě. Ostatně je toho důkazem námi nedávno recenzovaný Vampyr, který je vážně podařenou záležitostí.

Dnes byl v rámci E3 vypuštěn zcela nový trailer, který dává nahlédnout do tohoto Lovecraftovského světa. Hra vychází ze stejnojmenných povídek tohoto autora a bere si z nich inspiraci k vážně hrůzným obrazům a atmosféře. Titul se odehrává v roce 1924 a vy budete hrát za detektiva Edwarda Pierce. Ten je poslán na Darkwater Island, aby zde prošetřil smrt rodiny Hawkinsových.

Vyšetřování se změní v boj o holý život

Pierce záhy bude litovat toho, že se do vyšetřování pouštěl. Brzy po příjezdu se totiž zamotá to kultů, spiknutí, vražd a dalších hrůz. Trailer ke hře najdete přiložený výše. Call of Cthulhu zatím nemá oficiální datum vydání, ale počítá se s ním ještě v letošním roce. Vyjde pro PC, PS4 a Xbox One. Hra vypadá velmi dobře a těšíme se, až nás opět něco dobře vystraší. V posledních letech se většina hororových her stává spíše akčními záležitostmi, než dobrými lekačkami. Atmosféra by se dala na Darkwater Islandu doslova krájet.

„Odhalte tajemství této příběhové RPG hry, plíživé šílenství a zahalené staré bohy v Lovercraftově ikonickém vesmíru. V tomto světě není nic takové, jaké se na první pohled zdá. Vaše mysl bude trpět, je jen tenká linka mezi rozumem a šílenstvím. Vaše mysl bude narušena, dokud nebudete zpochybňovat vše, co se kolem vás děje,“ dodávají ke hře samotní vývojáři.