Zavřít reklamu

TimeSplitters 4 možná vytvoří Crytek

Množství hráčů si ještě dnes vzpomene na slavnou akční sérii TimeSplitters, jež se částečně podobala dnes mnohem známější zombie akci Left 4 Dead. Studio Crytek známé značkami jako Crysis a Warface uvažuje o novém dílu hry. Alespoň se tak vyjádřil jeho generální ředitel Cevat Yerli britskému magazínu CVG. Poslední díl herní série mělo na svědomí […]

29. 1. 2011    

Množství hráčů si ještě dnes vzpomene na slavnou akční sérii TimeSplitters, jež se částečně podobala dnes mnohem známější zombie akci Left 4 Dead. Studio Crytek známé značkami jako Crysis a Warface uvažuje o novém dílu hry. Alespoň se tak vyjádřil jeho generální ředitel Cevat Yerli britskému magazínu CVG.

Poslední díl herní série mělo na svědomí dnes už bývalé britské studio Free Radical, které se tři roky nato dostalo do problémů, z nichž jej dostalo až odkoupení celé společnosti právě Crytekem a následné přejmenování na Crytek UK.

Jestli však hra vznikne, budeme s jistotou vědět až po vydání Crysis 2, jelikož do té doby se Crytek nechce na nic jiného soustředit.