Zavřít reklamu

Thronebreaker: The Witcher Tales nebude mít českou lokalizaci

Nové příběhy ze světa Zaklínače si bohužel neužijeme v češtině.

5. 10. 2018     Zdroj

Thronebreaker

V posledních týdnech se hojně mluví o nové hře studia CD Projekt RED, která nese název Thronebreaker: The Witcher Tales. Jedná se o jakési zkřížení karetní hry a RPG, které vychází z populárního univerza The Witcher jež je u nás známo jako Zaklínač. Jenže jak je jasno z popisu na GOG, tak česká lokalizace není pro titul v plánu.

Další hra z univerza Zaklínače nenabídne českou lokalizaci

Hra vyjde relativně brzy, neboť si ji budeme moci zahrát již 23. října. Tak nějak se ale počítalo s tím, že jestliže bylo téměř cokoliv, co bylo se Zaklínačem spojováno počeštěno, tak že rovněž i tento titul nabídne lokalizaci. Nedočkáme se však ani titulků. Jedinou variantou je, že by studio nechalo češtinu dodělat později, anebo se do ní pustili fanoušci. Titul bude zatím dostupný jen pro PC. V plánu je verze pro konzole (PlayStation 4 a Xbox One), která dorazí 4. prosince.

A o co vlastně v Thronebreaker: The Witcher Tales půjde? Podíváme se na válečné tažení královny Meve skrze Severní království. Meve bude muset bránit Lyrii a Rivii před nájezdem Nilfgaardské armády. Autoři slibují více než 30 hodin zábavy a dokonce až 20 variant, jak může celý příběh skončit. Kromě dvou zmíněných království se hráč dostane také do Aedirnu, Mahakamu a Angrenu.