Zavřít reklamu

The Surge 2 prezentuje nový trailer

The Surge 2: Připravte se na vydání díky přehledovému traileru z Gamescomu – zbývá už jen měsíc!

22. 8. 2019     Zdroj

Surge 2

The Surge 2 vtrhne na PlayStation 4, Xbox One a digitálně také na PC už za měsíc, a to 24. září. Při příležitosti konání Gamescomu a zahájení finální fáze vývoje hry vám Deck13 a Focus Home Interactive s potěšením představují trailer z Gamescomu. Tento trailer popisuje staré i nové herní mechanismy a nabízí přehled všech herních prvků od příběhu po tipy, jak z nepřátel nejlépe získat potřebné součástky.

Jelikož se roky vývoje chýlí ke konci, studio Deck13 hrdě prohlašuje, že The Surge 2 nabízí zážitek pro všechny. Vrací se dynamické taktické souboje s uspokojivými zakončeními a významnými volbami pro každý střet založenými na vybavení, které chcete získat, používat a vylepšit. Mnohé systémy byly od základu přepracovány, aby uspokojily hráče, kteří chtějí hrát po svém, ať už opatrně a zdálky, anebo na férovku hezky zblízka. Ať už toužíte po pomoci ukazatelů pro směrové parírování, anebo se při likvidaci protivníků chcete spolehnout čistě na svoje schopnosti a vyladěnou sestavu, The Surge 2 vám nabídne skvělý herní zážitek.

Předobjednávky běží do dne premiéry 24. září a nabízejí balíček předmětů URBN jako bezplatné bonusové DLC. Jericho City čeká – dokážete ho ve hře The Surge 2 zdolat?

The Surge 2 vychází 24. září na PlayStation 4 a Xbox One v původní anglické verzi.