Zavřít reklamu

The Sims 3: Horské lázně také krabicově

The Sims 3: Horské lázně, byl doteď k dispozici pouze skrze digitální distribuci. Nyní se však chystá jejich krabicové vydání. Toto rozšíření základních The Sims 3 se do obchodů dostane 17. února. Do Horských lázní se vydávají celebrity a boháči, aby zde našli odpočinek a únik před pozemskými starostmi. Mnozí z nich nedokážou odolat zvěstem […]

5. 1. 2012    

The Sims 3: Horské lázně, byl doteď k dispozici pouze skrze digitální distribuci. Nyní se však chystá jejich krabicové vydání. Toto rozšíření základních The Sims 3 se do obchodů dostane 17. února. Do Horských lázní se vydávají celebrity a boháči, aby zde našli odpočinek a únik před pozemskými starostmi. Mnozí z nich nedokážou odolat zvěstem o údajných léčivých silách ve zdejších lesích a vodách. Někteří z místních, kteří žijí ukryti mezi stromy, jsou však velmi tajemní a mají jakoby lehce světle zelený nádech pokožky. Opravdu jsou to kouzla?

(*K hraní je nutná instalace základní hry The Sims 3)

HLAVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

 • Čeká na vás nový svět — setkáte se s novými Simíky, objevíte nová místa a odhalíte záhadné léčivé síly Horských lázní.
 • Objevíte kouzlo – Objeví Simíci pozoruhodné kouzelné účinky Horských lázní? Při zkoumání okolního prostředí možná narazíte na omlazující prameny, napijete se z Fontány mládí a některá tajná přání vašich Simíků se tak mohou stát skutečností.
 • Objevování nových míst – Horské lázně jsou plné nových míst, parcel a budov. Kam vás zavedou vaše dobrodružství?
  • Vstupte do lepší společnosti v luxusní chatě na Červeném vrchu.
  • Zažijte pocit naprosté vyrovnanosti a blaha v Krystalovém soláriu u pramene mládí.
  • Proměňte svou představivost dalšími zábavnými a zlomyslnými kousky v Lidovém parku.
  • Anebo si zajeďte do léčivých lázní Stříbrný zefír, kde můžete objevit světoznámé techniky na poli regenerace zdraví a krásy.
 • Nové exkluzivní předměty – Hru si můžete přizpůsobit pomocí desítek nových předmětů, objektů, účesů, oblečení a dalších věcí, které najdete jen v Horských lázních.
 • Noví Simíci a jejich příběhy – Exkluzivní útočiště pro bohaté a slavné? Nebo záhadný svět mocných léčivých sil? Ať už je odpověď jakákoli, jedna věc je jistá: vaše Simíky v Horských lázních čekají nová dobrodružství a příběhy, které nejsou z tohoto světa.