Zavřít reklamu

The Immortal Mystics je nově oznámená MOBA hra, která se později podívá i na mobily

Nová MOBA hra se chce lišit od konkurence.

12. 1. 2021     Zdroj

MOBA žánr je v herním světě stále velmi populární. League of Legends podle posledních statistik hraje každý měsíc přes sto milionů hráčů. Na popularitě žánru se tak samozřejmě snaží svézt i množství dalších her. Dalším takovým kouskem bude nově oznámené The Immortal mystics, které dorazí v druhé polovině roku na PC. Proč ale o něm píšeme na webu věnovaném mobilním hrám? The Immortal Mystics totiž už před vydáním plánují pozdější expanzi na mobilní zařízení.

Vývojáři ze studia Mindriff prohlašují, že hlavním styčným bodem, ve kterém se bude nadcházející hra lišit od konkurence, jsou intenzivnější souboje. Systémy The Immortal Mystics poté mají být komplexnější, propracovanější ve způsobu rozšířování herních oblastí a vylepšování jednotek. Vypíchnuté fíčury se navzájem totiž moc nedoplňují. Frenetičtější herní smyčka by přece měla nasvědčovat spíše jednoduššímu podání ostatních herních systémů.

Hru jsme zatím neměli možnost vidět v chodu, takže na předčasné soudy je příliš brzy. The Immortal Mystics by konkurenci mohli trhnout i unikátním světem, ve kterém se odehrávají. Hra za sebou nemá zajetou značku jako konkurenční League of Legends, takže se odehrává v originálním světě zrozeném po roztržení tkaniny časoprostoru. Do něj se hráči na PC vydají již ve druhé polovině tohoto roku, verze na iOS a Android poté dorazí se zatím nespecifikovaným zpožděním.