Zavřít reklamu

The Division obdrželo velké bezplatné rozšíření

Velké free rozšíření pro Tom Clancy’s The Division.

5. 12. 2017    

Multiplayerový svět post-pandemické střílečky od Ubisoftu začal upadat již pár týdnů od svého vydání. Většinou se hráči ke hře vraceli ať už díky placeným či neplaceným DLC balíčkům. Teď je každému, téměř dva roky od vydání, jasné, že davy aktivních hráčů Tom Clancy’s The Division asi mít nebude…

To samé si řekli vývojáři i mezi sebou a snaží se nalákat staré zkušené, nebo i nové hráče zpět do ulic New Yorku. A proto dnešním dnem vychází největší neplacené DLC. 

Rozšíření nese jméno Resistance (patch 1.8). Dočkali jsme se nové časti mapy, konkrétně se jedná o přístavní oblast West Side Pier. Dále dvou herních módů: Resistance – zde semkneme síly s přáteli a budeme čelit vlnám banditů, druhý mód se jmenuje Skirmish, což je v podstatně deathmatch 4 vs 4. DLC přináší také úpravy v Dark Zone, nosit status Rogue a Munhut bude náročnější. Potom přibyly nové zbraně, úpravy DLC Underground a další drobné úpravy a vylepšení.

Tak hurá zpět do ulic New Yorku a pokud se Vám The Division ještě nedostalo do rukou, tak tento víkend máte možnost si hru vyzkoušet, jestliže se Vám zalíbí, dostanete možnost využít i velkých slev.