Zavřít reklamu

The Division 2 by mělo nabízet více obsahu, než první díl

Ubisoft slibuje, že se u druhého The Division postará o více dodatečného obsahu i po dohrání.

21. 5. 2018    

Ubisoft zatím The Division 2 nepředstavil, nicméně o něm hovoří jako o hotové věci. Počítá se s tím, že The Division 2 bude představeno na letošní E3. První díl trpěl značným nedostatkem obsahu a mnoho hráčů jej tak rychle opustilo. Ředitel Ubisoftu Yves Guilemot však ujišťuje, že u druhého dílu dojde k velkému zlepšení.

První hra nabídla zajímavou zápletku, solidní systém střelby, ale zábava ze hry vyprchala velmi rychle. Ani dodatečná DLC nedokázala rozdmýchat zájem dostatečně. Ta velmi rychle zapadla. Druhý díl by údajně měl zvolit jiný přístup a již v základní hře nabídnout mnohem více obsahu, než minule. Po dokončení příběhové linky by tak mělo být zajištěno dostatečné množství endgame záležitostí a misí.

Druhý díl má nabídnout pro hráče mnohem více

Následně by i dodatečná DLC měla být naplněná obsahem, tak aby nedocházelo k velkému odlivu hráčů. Podobnou zkušenost má Ubisoft také s hrou For Honor, kdy dva měsíce po vydání bylo množství hráčů jen částečné. Druhý díl by měl dostat více DLC balíčků, které budou uvolňovány pravidelně.

Datum vydání zatím není přesně známo, hovoří se o tom, že The Division 2 by mohlo stihnout podzim, ale relevantnější se zdá vydání na začátku příštího roku. Dočkáme se ale nejdéle v průběhu března. Naznačuje to totiž finanční zpráva Ubisoftu za poslední fiskální rok. Platformy by měly být PC, PS4 a Xbox One. Switch verze zřejmě nebude v přípravě.

Zdroj: vg247.com