Zavřít reklamu

The Darkness 2 v první recenzi uspěl

Tak a už máme na světě vůbec první recenzi na novou akční hru The Darkness 2, zcela premiérově ji totiž má Oficiální Playstation 3 magazín, který hře udělil pěkných 8.1 z 10. Jde prý o vynikající hru, která rozhodně není dokonalá, ale je skvělá. Jedinou velkou výtkou byly souboje s bossy, které jsou příliš předvídatelné […]

3. 2. 2012    

Tak a už máme na světě vůbec první recenzi na novou akční hru The Darkness 2, zcela premiérově ji totiž má Oficiální Playstation 3 magazín, který hře udělil pěkných 8.1 z 10. Jde prý o vynikající hru, která rozhodně není dokonalá, ale je skvělá. Jedinou velkou výtkou byly souboje s bossy, které jsou příliš předvídatelné a jednoduché. Nicméně se hra vyznačuje vynikajícími momenty. Dokonce autor recenze přirovnává tyto naskriptované chvilky k takovým velikánům jako Bioshock nebo Half-Life a dokonce i tyto v některých aspektech překonává. Hra vyjde 7. února pro PC, PS3 a Xbox 360.

Osobně mohu potvrdit, že demoverze na mě udělala poměrně značný dojem a jelikož jsem kdysi měl možnost si přečíst komiks The Darkness byl jsem touto podobou nadšen, neboť první díl hry mě minul.