Zavřít reklamu

Tekken 7 nabídne téměř 40 nových charakterů

Tekken 7 se dočká druhé sezóny v níž budou do hry přidáni noví bojovníci.

6. 9. 2018     Zdroj

Tekken 7 nebyl vyloženě špatnou bojovkou, ale velká spousta hráčů si stěžovala na to, že ani zdaleka nedosahuje kvalit svých předchůdců, a hlavně nabízí poměrně málo obsahu. To se tvůrci rozhodli změnit a postupně přidávají další postavy. Zejména se jedná o charaktery, které jsou pro sérii ikonické, ale v prvotní verzi se na ně nedostalo.

Nyní tu máme trailer na takzvanou druhou sezónu hry Tekken 7. Ta bude startovat již dnes a přinese bojovníky jako Anna Williams či Lei Wulong, kompletní seznam čítá na 38 charakterů. Každá postava se dá přikoupit za 5 euro nebo je tu možnost postavy doplnit Season passem.

Největší hvězdou však bude charakter ze seriálu The Walking Dead. Hlavní záporák aktuálních řad se nám představí jako další hratelný charakter. Negan tu bude i se svou drahocennou baseballovou pálkou Lucille. Uvidíme, jak moc bude silný vůči ostatním charakterům a jak dobře do hry zapadne. Negan však dorazí o něco později.

Je to vcelku překvapivé. Tekken, co se postav týče se v posledních letech příliš nerozrůstá a spíše využívá své stálice. Naopak je poněkud škoda, že v Tekken 7 nejsou mnohé populární charaktery z předchozích dílů. Negan je velkým zpestřením, které by mohlo přilákat mnohé hráče.

Všechny novinky jsou pro Tekken 7 dostupné pro PC, PlayStation 4 a Xbox One verze. Doufejme, že hra zůstane podporována i nadále. Tekken měl v posledních letech poněkud umírněný cyklus vydávání, a tak se zřejmě dalšího počinu dočkáme až na další generaci konzolí.