Zavřít reklamu

Suicide Squad: Kill the Justice League dorazí v roce 2022

Rocksteady odhalili svůj nový počin. Chvilku si na něj ale ještě počkáme.

24. 8. 2020    

Harley Quinn poléhává na římse v Suicide Squad: Kill the Justice League

Po odhalení nového přírůstku do Batmanovské série jsme se na DC Fandome dočkali odhalení ještě jednoho kousku ze světa DC komiksu. Hra v hlavní roli s týmem padouchů Suicide Squad: Kill the Justice League se představila nádherně vypadajícím teaserem, ve kterém banda zločinců dostane za úkol zneškodnit nečekaný cíl.

Vypadá to, že sestava jednotky nakonec sestává z Harley Quinn, Captaina Boomeranga, Deadshota a King Sharka. Hra bude zjevně zúročňovat komediální potenciál postav a interakce mezi nimi. Stále se však drží mantinelů světa arkhamovských her s Batmanem, v jejíchž světě se má odehrávat (narozdíl od Gotham Knights).

Hra půjde hrát v kooperativním režimu až čtyř hráčů. Ti budou mít za úkol postupně zneškodnit členy superhrdinské Justice League. Na konci traileru se tým potkává se Supermanem, který ale nevypadá úplně ve své kůži. Předpokládáme tak, že v příběhu bude hrát roli hlavního záporáka zatím neznámá síla, co přemění klaďase v jejich záporné verze.

Vydání Suicide Squad: Kill the Justice League je zatím hodně daleko. Dočkáme se až někdy v roce 2022. Hra zamíří na PC, Playstation 5 a Xbox Series X. Mezitím se můžeme těšit na nový film s partičkou kriminálníků v hlavní roli. Ten na stejné akci ukázal své hvězdné obsazení.