Zavřít reklamu

Studio THQ začalo s přípravou titulu Darksiders 4

Studio Gunfire Games, které připravuje Darksiders 3 se připravuje na další díl.

23. 8. 2018     Zdroj

Darksiders

Poté co vydavatel THQ původně skončil, tak se sérií Darksiders nevypadalo vůbec dobře. Nicméně díky zásahu společnosti Nordic se můžeme těšit na další hry a jednou z nich je i Darksiders 3. Titul vyjde na konci letošního roku, ale ve studiu se již pomalu připravují na vývoj Darksiders 4.

Začaly prvotní práce na Darksiders 4

Že nás Darksiders 4 jednou čeká bylo jasné. Příběh vypráví v každém díle o jednom ze čtyř jezdců apokalypsy. Je tedy pravděpodobné, že pokud není plán pro nějaký společný titul poté, tak se dočkáme minimálně čtyř dílů série. Zatím se ve studiu finišuje třetí díl, ale na čtvrtý již vznikají nápady.

Těch je prý dost a zvažuje se i kooperace pro čtyři hráče. Tím pádem je možné, že ostatní jezdci by se připojili ke čtvrtému již příště. Posledním ze čtveřice je Strife. Hodně se spekuluje o tom, že by jeho hlavní zbraní měla být pistole.

Autoři nyní přiznali, že Darksiders 3 bude mít jednu zásadní změnu oproti předchůdcům a tou je odstranění minimapy. Ta ve hře nebude a bude tedy zcela na nás, abychom si našli cestu dále. Tady si dovolíme malinko protestovat, protože i s navigací v prvním díle bylo občas obtížné určit, kam hra chce abychom se vydali.

Darksiders 4 je tedy v přípravě a Darksiders 3 nám dorazí 27. listopadu letošního roku.