Zavřít reklamu

Studio Crystal Dynamics otevře další pobočku

Studio zodpovědné za sérii Tomb Raider se rozrůstá o další pobočku.

14. 8. 2018     Zdroj

Studio Crystal Dynamics bude za pár týdnů v aktivním hledáčku hráčů. Shadow of the Tomb Raider je jedním z nejočekávanějších titulů letošního roku. Studiu se daří velmi dobře, a proto si může dovolit otevřít další pobočku ve státe Washington.

Crystal Dynamics se rozšiřuje

Nová pobočka se má vrhnout na jejich dosud největší projekt v historii studia. Nejvíce se mluví o novém projektu Avengers pod záštitou Square Enix. Ostatně i Marvel potvrzoval, že se pracuje na více videohrách z univerza a Spider-Man nebude jedinou vlaštovkou. Zatím jsme měli tu smůlu, že nám hra nebyla představena, a to ani v rámci veletrhu E3.

Rozhodně je ale zajímavé, že ke studiu se připojují vcelku známé tváře. Například Vincent Napoli. Ten má na svědomí souboje v novém God of War. Rovněž je tu Ben Wanata, který pracoval na hře Dead Space 3 jako designér. Nechybí také další tvůrci ze studií Naughty Dog, Pixar či 343 Industries. Crystal Dynamics tedy buduje opravdu zajímavý a slibný tým.

Ron Rosenberg z pozice vedoucího studia se k tou vyjádřil takto: “Naše nové přírůstky reprezentují naši angažovanost pro nejambicióznější projekt, na kterém jsme kdy pracovali. Budeme se i nadále věnovat růstu, který probíhá už několik let a hodláme hráčům přinést co možná nejlepší zážitek ze světa Avengers.“

Uvidíme, zda se brzy dočkáme nějaké nové upoutávky právě k Avengers, které by mohli být na špici popularity i díky velmi dobrému filmovému univerzu.