Zavřít reklamu

Studio Boss Key Productions oznamuje svůj konec

Cliff Bleszinski končí se svým studiem Boss Key Productions, jak sám oznámil.

15. 5. 2018    

Cliff Bleszinski zkrátka nemá v posledních letech štěstí. Je znám pro svou výbornou práci na trilogii Gears of War, nicméně od té doby se mu příliš nedaří. Jeho posledním pokusem bylo studio Boss Key Productions a jeho dvě vytvořené hry.

Cliff Bleszinski potvrdil konec

První z nich bylo Lawbreakers, které však neuspělo. Bylo to dáno tím, že konkurence v té době vydala populární značky jako Overwatch a o Lawbreakers tak za chvilku nebylo vůbec slyšet. Cliff tedy se svým studiem připravil hru Radical Heights. Ta měla sázet na osmdesátkovou stylizaci. Ačkoliv si pár hráčů našla, tak zbytek ji přešel bez povšimnutí.

Jak, to tak logicky bývá, tak studio už nyní není provozuschopné. Cliff tedy oznámil skrze svůj Twitter definitivní konec. Radical Heights tak ani nestačí vyjít z předběžného přístupu na STEAMu. Jak dodal, servery ještě nějakou dobu poběží a pak skončí hra v propadlišti dějin. Je škoda vidět takto talentovaného vývojáře odcházet poraženého.

Zatím není jasné, čemu dalšímu se hodlá věnovat. Sám napsal, že videohry budou stále velkou součástí jeho života. Na nové studio už to však nevypadá. Spíše je pravděpodobnější, že by Bleszinski mohl zakotvit v některém novějším studiu. Časem však uvidíme, kam jej další osud zavede.

Zdroj: vg247.com