Zavřít reklamu

Studio Bluepoint Games vyhlíží akci Sony

Novinky od studia Bluepoint Games se dočkáme velmi brzy.

2. 6. 2020     Zdroj

Sony nám brzy hodlá nabídnout budoucnost hraní. Akce se totiž bude točit kolem PlayStation 5 a prvních exkluzivních her na tuto konzoli. Dle všeho se také ukáže chystaný titul pro PlayStation 5 od studia Bluepoint Games. To je známé svými skvělými remaky. Kupříkladu můžeme uvést Shadow of the Colossus nebo Uncharted: The Nathan Drake Collection. Vedoucí studia Peter Dalton začíná lákat na chystaný remake jedné kultovní klasiky pro PlayStation.

Dle dřívějších informací by mělo jít o Demon’s Souls, ale nejde o přímo ověřenou informaci. Spíše se dostávali v posledních měsících na světlo jen střípky informací. Začátkem roku vydalo studio tento text:

„Společnost Bluepoint byla založena v roce 2006 s týmem více než 90 lidí a vytvořila historii poskytování nejkvalitnějších předělávek a remasterů. Avšak to nám nestačí. Náš nejnovější projekt je největší v naší historii a jeho cílem je definovat vizuální měřítko pro příští generaci herního hardwaru. Naši zakladatelé byli součástí inženýrského týmu Metroid Prime a byli v oboru více než 20 let, a většina týmu byla v tomto odvětví nejméně 10 let. S každou hrou jsme se rozhodli dosáhnout vizuálu definující herní průmysl a zároveň podpořit růst a úspěch našeho týmu.“

Tvůrci navíc dodávají, že nová hra pro PS5 má představovat jejich maximální nasazení v oblasti grafiky.