Zavřít reklamu

Strange Brigade slibuje dostatek dodatečného obsahu

Akční online střílečka Strange Brigade z exotického Egypta nabídne spoustu obsahu i po vydání.

27. 7. 2018     Zdroj

Je vidět, že titul Strange Brigade berou autoři smrtelně vážně. Pro hráče je to jen dobře, protože to vypadá že i po vydání bude zásoben velmi dobrým obsahem. Strange Brigade bude online záležitostí až pro čtyři hráče, kteří se postaví proti hordám zombií, mumií a faraonů. A to nikde jinde než v pyramidách, jeskyních a na vykopávkách.

Strange Brigade nabídne spoustu obsahu

Studio Rebellion potrvrzuje, že i po vydání se bude zaměřovat na další obsah do hry. Již nyní byl oznámen Season Pass a tvůrci zmínili několik drobností, které nás v něm čekají. Především by mělo jít o tři kapitoly, které se do hry přidají. Těmi budou Dead, Sunken Kingdom a Pyramid of Bes.

Rovněž jsou slíbeny také čtyři nové postavy. Pilotka Tessie Caldwell, lovec pokladů Patrick ‘Bash’ Conaghan, lovkyně démonů Anjali Khan a Hachiro Shimizu, expert na přežití. Každý z hrdinů nabídne i unikátní vlastnosti a dovednosti. Nebudou chybět ani různé outfity, zbraně a amulety.

Možná je jen škoda, že nám nebyl vyzrazen obsah, který bude přidáván do hry každý měsíc. Jedná se o bezplatné updaty, kterými zřejmě budou tvůrci reagovat na vývoj trendů v online zápolení. Nicméně studio dodává, že detaily budou zveřejněny velmi brzy.

Strange Brigade působí jako velmi zajímavý titul, který vyjde 28. srpna pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.