Zavřít reklamu

Steven S. DeKnight chce pro Netflix připravit seriál Moon Knight

Steven S. DeKnight bude jednat s Netflixem o tvorbě komiksového seriálu Moon Knight.

4. 4. 2018    

Autor Steven S. DeKnight si mě získal zejména svým seriálem Spartacus, k němuž psal scénáře. Nyní se DeKnight nechal slyšet, že by rád přivedl seriálovou podobu Moon Knighta. Tato postava pochází z komiksů, jen není tak známá, jako ostatní.

„Vůbec by mi nevadilo, kdybych se jednoho dne vrhl na seriál o Moon Knightovi. Ve vesmíru Marvelu je tolik postav, které mám rád. Když jsem se upsal Daredevilovi, tak jsem projevil zájem o Iron Fista a Punishera, které oba zbožňuji. Rád bych přivedl na svět i Moon Knighta. Je to skvělá, opravdu skvělá postava.“

Jeho vizí je, že by projekt připravil pro Netflix v kooperaci s Marvelem. Zatím však mohou být problémem práva, která patří Marvelu.  Uvidíme tedy, zda se podaří tento seriál nakonec zrealizovat.

Co se týče samotné postavy Moon Knighta, tak se jedná o bývalého archeologa, který se v Egyptě smrtelně zranil a následně se propadl do hrobky egyptského boha Konshu. Ten jej uzdravil a předal mu svou moc. Vlastním jménem jde o Marca Spectora a jeho origin je z těch méně tradičních.