Zavřít reklamu

Startuje druhý ročník ENYAQ Hockey League, registrace je spuštěna

Tisková zpráva

11. 11. 2020    

Registrace do jediné oficiální české ligy ve hře NHL 21 odstartovaly. Zástupci všech extraligových klubů zde svedou souboje pod novým názvem soutěže ENYAQ HOCKEY LEAGUE a za podpory generálního partnera ŠKODA AUTO. Ve hře je 150.000 Kč, vítěz bude znám na začátku března 2021.

ENYAQ Hockey League se odehraje ve hře NHL 21 a stejně jako minulý rok, kdy se z výhry radovali právě hráči Mladé Boleslavi. I tentokrát se bude hrát pouze na Playstation 4. Hráči se budou utkávat v režimu Hockey Ultimate Team, který otevírá široké kompetitivní možnosti jako je nastavení sestavy a strategií či široké spektrum dostupných hráčů.

Celá liga odstartuje kvalifikační částí, do které se může zapojit každý hráč z České republiky. Nejlepší hráči si mohou zajistit pozvánku do oficiálního draftu ligy, kde si budou extraligové kluby vybírat svoje reprezentanty pro základní část a play-off, kam musí angažovat přesně tři hráče. Ty nejzajímavější zápasy základní části a všechny zápasy play-off budou odvysílány na kanále twitch.tv/esporthokej za doprovodu profesionálního komentáře jak hokejových, tak esportových expertů.

Celkem si hráči zahrají kromě titulu šampiona o finanční odměny ve výši 150.000 Kč a také o zápůjčku nového elektromobilu ŠKODA ENYAQ iV na 4 měsíce.

Hlavním partnerem ENYAQ Hockey League ve hře NHL21 se stala společnost Tipsport. I za letošním ročníkem stojí agentura BPA, která marketingově zastupuje Tipsport extraligu, či hokejovou reprezentaci, technickým a organizačním partnerem je herní agentura Grunex.

„První ročník dopadl nad naše očekávání, byl velmi pozitivně přijat v herní komunitě. Smysluplnost a atraktivnost projektu v této po všech směrech složité době dokládá i spojení EHL s novými partnery v čele se Škoda Auto. V druhém ročníku bychom rádi zúročili společně s kluby nabrané zkušenosti a pevně věřím, že letošní sezóna ENYAQ HOKEJOVÉ LIGY bude ještě napínavější a zajímavější, než ta předchozí. A to i díky zapojení partnerů, kteří kromě námi garantované prizemoney, jsou připraveni poskytnout další atraktivní odměny pro hráče. Děkuji tímto všem za spolupráci při přípravách, současným hráčům přeji mnoho zdaru a těším se také na nové tváře a hrdiny, které objeví letošní sezóna,“ uvádí za BPA vedoucí oddělení hokeje Petr Nitsche. 

„Ve ŠKODA AUTO jsme minulý ročník EHL samozřejmě sledovali, a zvláště nás potěšilo vítězství týmu a gamerů reprezentující BK Mladá Boleslav,“ uvedl Vítězslav Pelc, zodpovědný za Strategii sponzoringu a speciální projekty ve ŠKODA AUTO Česká republika. 

Ligu lze kromě webu esporthokej.cz sledovat také na sociálních sítích včetně facebooku a instagramu.