Zavřít reklamu

Stardew Valley dostalo ve verzi 1.5 zatím největší update. Během roku dorazí i do mobilních verzí

Vývojář hry vybízí k novým rozehráním.

5. 1. 2021     Zdroj

Hráči simulátoru farmaření Stardew Valley se na počítačích můžou z nového updatu, který povyšuje hru na verzi 1.5, těšit už pár týdnů. Zatím největší aktualizace přináší do hry hromadu nových možností, na herní mapu dokonce přidává i zcela novou oblast. Podle solitérního vývojáře Erica Baroneho (vystupujícího pod přezdívkou studia ConcernedApe) představuje verze 1.5 skvělou příležitost pro rozehrání nové hry i pro ty, co ceé Stardew Valley znají už nazpaměť.

Při rozehrání nové hry nyní dostanete větší svobodu při úprávě svého hrdiny či hrdinky. Svůj příběh můžete nově začít na novém druhu farmy na pláži, abyste se připravili na průzkum nové oblasti Ginger Island. Jako novinku představuje Barone i možnost zvolit si náhodné složení balíčků v komunitním centru. Díky tomu nebudete při každém rozehrání sbírat stále stejné předměty. Na celý seznam změn se můžete podívat v kompletním changelogu na stránkách hry.

Všechno tohle si ovšem můžou užít jen hráči na osobních počítačích. Verze hry pro konzole se updatu dočká v nejbližších měsících, během roku se dostane i na mobilní hráče na smartphonech. Stardew Valley můžete stahovat na iOS za 129 korun a na Androidu za 129,99 korun nebo jako součást herního předplatného Google Play Pass.