Zavřít reklamu

Star Wars: Squadron se ukazuje na prvních záběrech ze hry

Novou Star Wars hru si užijeme ještě tento rok.

19. 6. 2020     Zdroj

star wars squadron

Star Wars: Squadrons měl být velkým překvapením akce EA Play. Jenže díky úniku, o který se postaral Microsoft na svém obchodu, jsme se představení dočkali předčasně již v pondělí. Na akci EA Play jsme se však dozvěděli řadu detailů a došlo i na několik krátkých ukázek hraní.

Ve zhruba šestiminutovém videu můžeme vidět několik lodí na obou stranách. Dozvěděli jsme se například, že lodě budou rozděleny do tříd. Ne všechny budou složit k ničení nepřátel, budete moct hrát i jako podpora a doplňovat například spolubojovníkům munici. Vidět jsme mohli i různé způsoby, jak nepřátel zničit.

Po grafické i hratelnostní stránce je vidět, že hra vychází ze Star Wars Battlefront 2, ale plno prvků bylo vylepšeno, aby se prohloubil zážitek ze hry. Velice zajímavé je například zpracovaný HUD, který se zobrazuje přímo v kokpitu lodí. Zajímavostí je to, že pokud budete chtít hrát multiplayer ve Star Wars: Squadron, tak budete nejprve muset dokončit singleplayerovou kampaň, která zabere pár hodin. Během ní se naučíte pořádně ovládat lodě a do online soubojů tak nepůjdete jako úplný začátečník. Ve hře nebudou chybět ani kosmetické úpravy. Hráči si budou moct upravit vzhled lodě, ale i kokpitu nebo pilota. Hra vychází již 2. října na PC, PS4 a Xbox One. Na počítačích a PS4 si navíc hru budou moct hráči užít ve virtuální realitě.