Zavřít reklamu

Stahujte zdarma Football Manager 2020 a Watch Dogs 2

Svátek pro všechny fanoušky fotbalu a kvalitních městských akcí.

17. 9. 2020     Zdroj

Tentokrát nás Epic hezky zatahal za fusekli. Minulý týden oznámil, že se dnes dočkáme jen jedné hry zdarma – netradiční adventurky Stick it to the Man, skutečnost je ale diametrálně odlišná. Tu Epic opravdu zdarma rozdává, ale zaskočil nás i rozdáváním minulého ročníku manažerského Football Manager 2020 a druhým dílem hackerských Watch Dogs.

Football Manager 2020 obsahuje všechny ty věci, které byste od stejně pojmenované hry čekali. Každý rok se v něm milovníci fotbalu vžívají do role manažera fotbalového týmu a pomocí pečlivě volených taktik na hřišti i mimo ně tlačí svou jedenáctku na vrchol ligových a turnajových tabulek. Ročník 2020 se více soustřeďuje na dlouhodobé plánování a postupný růst hráčova týmu. Na Metacriticu u něj svítí krásných 84 procent.

Watch Dogs 2 sice už před nějakou dobou rozdával zdarma sám Ubisoft, je ale dobře, že dostáváme možnost získat zdarma povedený druhý díl hackerské série ještě jednou. Oproti prvnímu dílu byla do hry implementována řada vylepšení, ty hlavní se týkají živějšího otevřeného světa a zajímavějších vedlejších úkolů. Na Metacriticu má hra 75 procent.

Stránka s hrami zdarma se nachází na stejném místě jako obvykle. Příští týden nás čeká další překvapení, tentokrát v podobě čerstvě vydaného Rollercoaster Tycoon 3 Complete Edition.